Nabór artykułów: 36. konferencja EALE

Nabór artykułów na 36. Doroczną konferencję EALE (Uniwersytet Telawiwski, 18-20 września 2019 r.) jest już otwarte. Referaty mogą dotyczyć dowolnego tematu z zakresu ekonomicznej analizy prawa. Dokumenty strategiczne (policy papers) są akceptowalne, jeśli dotyczą bardzo ważnych i aktualnych zagadnień. Propozycje muszą być oryginalne i jeszcze nie opublikowane, a pierwszeństwo mają pełne prace.

Zgłoś się online na eale.org do 8 kwietnia 2019 roku.

W formularzu zgłoszeniowym zostaniesz poproszony o wskazanie, czy kwalifikujesz się do nagrody Göran Skogh Award dla najbardziej obiecującego referatu przedstawionego na konferencji EALE przez młodego naukowca. Aby zakwalifikować się do nagrody, wszyscy autorzy muszą uzyskać tytuł doktora przed 8 kwietnia 2017 roku. Zwycięzca otrzyma 1.000 euro.

Jeśli chcesz, aby Twoja prezentacja była zaplanowana na konkretny dzień z powodów religijnych, wyślij e-mail na adres eale2019@tauex.tau.ac.il. Późniejsze wnioski dotyczące harmonogramu nie będą brane pod uwagę.

Akceptacja zostanie ogłoszona około 25 maja 2019 r.

Potwierdzenie poprzez rejestrację: Autorzy zaakceptowanych referatów będą mieli około dwóch tygodni na potwierdzenie uczestnictwa w konferencji poprzez rejestrację. Prace autorów, którzy nie będą w stanie potwierdzić, zostaną wykluczone z programu. Robimy to, aby zminimalizować ilość pustych slotów na konferencji.

Opłata rejestracyjna (w tym członkostwo w EALE): €300 dla stałych uczestników i €175 dla doktorantów.

Zakwaterowanie: Tel Awiw ma tendencję do bycia bardzo ruchliwym miastem we wrześniu i zdecydowanie zalecamy zarezerwowanie noclegu tak wcześnie jak to możliwe. Możemy zaoferować Państwu wybór hoteli w porozumieniu z Uniwersytetem Telawiwskim, po specjalnych cenach dla uczestników konferencji – w zależności od dostępności. Lista proponowanych opcji zakwaterowania jest dostępna na stronie internetowej EALE.

Ogólne informacje na temat konferencji znajdują się na stronie internetowej EALE.